LatestNews

Ciekawe spotkania

Ciekawe spotkania

Spotkania biznesowe jak zawsze były bardzo ciekawe. Dowiedziałem się interesujących dla mnie informacji o których powinien wiedzieć każdy, kto chce założyć własną działalność gospodarczą.

Rozmawiałem z jednym z producentów garaży blaszanych. Dowiedziałem się od niego, że w jego branży bardzo ważne jest taki, jak dany produkt jest wyprodukowany. Jeżeli jego jakość jest wysoka, to z pewnością będzie bardziej oblegany od innych, jeżeli oczywiście jego cena będzie jak najbardziej odpowiednia.

Nigdy nie spodziewałem się, że producenci “blaszaków” tak bardzo interesują się tym, co robią. Są wręcz pasjonatami tego, co produkują. Już na pierwszy rzut oka widać, że garaże blaszane są dla nich bardzo ważne i zwracają na nie ogromną uwagę.

Widzę więc, że aby móc prowadzić odpowiedni biznes nie jest potrzebny tylko I wyłącznie odpowiedni charakter, ale również wiedza na określony temat. Jeżeli bowiem jej nie posiadamy, to prawdopodobnie trudno nam będzie wypropmować określony produkt, gdyż nie będziemy umieli trafić do odpowiednich klientów.

Oczywiście zupełnie inna sprawa jest korporacjami, które wchodząć w określony biznes nie muszą zajmować się sprawami promocyjnymi, czy też produkcyjnymi. Ale to jest oczywiście cąłkowicie inna bajka.

Nowe wpisy o pożyczkach: