LatestNews

Finanse i biznes

Finanse i biznes

finanse (4)Aby biznes istniał, niezbędne są finanse. Stanowią siłę napędową i paliwo dla biznesu. Bez finansów nie działałaby żadna firma, nie funkcjonowałyby Państwa. Biznes z kolei nie miałby jak i za co realizować swoich pomysłów i działań.

Dzisiejszy biznes, oprócz działań operacyjnych- przynoszących dochód, opiera się również na aktywnym wykorzystaniu finansów. Finanse- pod postacią inżynierii finansowej- generują często większe przychody dla biznesu, niż zwykłą firmowa działalność.

Finanse- to jednak nie tylko firmy i przedsiębiorstwa. To również sposób w jakim my zrządzamy własnymi pieniędzmi. Możemy bardzo skutecznie wspierać czyjś biznes – po prostu wydając nasze finanse u niego.

Finanse to również sposób na funkcjonowanie państwa. „Finanse” określają ile podatków mają wpłacić osoby fizyczne i biznes, na jakie ulgi biznes może liczyć, jak finanse będą wspierać lokalne inwestycje.

Jest wiele teorii finansów, jednak każda sprowadza się do tego, ze to finanse napędzają biznes. A biznes kreuje finanse.

Nowe wpisy o pożyczkach:

0 Comment

  1. admin
    /

    Niespodobal mi sie ten wpis.

Comments are closed.