LatestNews

Fordanserki

Fordanserki

fordanserki-3Są oszałamiająco piękne, niezwykle pogodne, energiczne i z nietuzinkowym poczuciem humoru. Ubrane stosownie do miejsca, nie są nachalne lecz z wyczuciem, podchodzą do każdej napotkanej im osoby.

O kim mowa?
Fordanserki. Ostatnio coraz częściej głośno o nich. Fordanserki to dziewczyny, które zatrudniane są przez właścicieli klubów czy organizatorów eventów do rozkręcania imprezy i zabawiania gości.
Fordanserki mają za zadanie towarzyszyć przybyłym osobom (najczęściej panom), wyciągać na parkiet nieśmiałków lub rozładowywać atmosferę, gdy staję się ona napięta. To takie dobre duchy imprezy, na której się pojawiają. Ich przybycie ma zachęcić innych do zostania w miejscu, w którym aktualnie się zajmują.
Fordanserki zabawiają gości, śmieją się z nimi, tańczą, żartują, jednak nie są to „panie do towarzystwa” w potocznym tego słowa znaczeniu.
Co ciekawe, w Polsce pojawia się coraz więcej agencji fordanserek, które skupia portfolio dziewczyn, które chętnie zatrudniane są przez właścicieli lokali.

Nowe wpisy o pożyczkach: